V čom je biorezonancia Bicom lepšia, než ostatné prístroje?

 • Diagnostika aj terapia v jednom prístroji.
 • V prístroji sú integrované 30-ročné skúsenosti s biorezonanciou.
 • Dostatočný počet nezávislých štúdií na rôzne indikácie. Účinky biorezonancie Bicom neopierame iba o tvrdenie, ale sú potvrdená štúdiami, ktoré sú klasifikované podľa stupnice Evidence-based Medicine.
 • V prístroji BICOM je 1000 terapeutických programov a 200 osvedčených terapeutických kombinácií podľa diagnóz.
 • Vďaka druhému terapeutickému kanálu je možné vykonávať dve terapie súčasne.
 • V prístroji BICOM je nahratých 400 digitálnych substancií (alergia, baktérie, vírusy a pod.)
 • Nový Bicom optima pracuje aj v nízkych frekvenciách 1-25 Hz, to umožňuje reguláciu a uvoľnenie blokád na psychickej úrovni.
 • Bicom pracuje s frekvenciami pacientov as frekvenciami substancií. Terapia je úplne individuálna pre každého pacienta.
 • V prístroji BICOM je integrovaný biologický filter, ktorý rozdeľuje pacientovo frekvenčné vlnenie na harmonické a patologické. Harmonické zosilňuje a patologické invertuje.
 • S pomocou špeciálnej elektroniky a modulačné podložky BICOM možné frekvenčné vzorky z terapeutickej časti transformovať do magnetických frekvenčných vzoriek. Týmto spôsobom prenikajú terapeutickej frekvenčné vzorky skrz každú bunku, každý orgán, každú kosť a tým vytvárajú mimoriadne intenzívna hĺbkový účinok.
 • Súčasťou prístroja BICOM je software Pilot.
 • Prístroj BICOM je certifikovaný zdravotný prístroj pre celú EÚ.
 •  
 • V rámci zakúpenia prístroja poskytujeme základné zaškolenie zadarmo, vykonávame je u zákazníka.
 • Pravidelne organizujeme semináre, ktoré ponúkajú veľmi kvalitné vyškolenie pre pokročilých. Školitelia sú skúsení lekári.
 • Ku každému seminári ponúkame študijné materiály v slovenskom jazyku.
 • Každý rok organizujeme medzinárodný Kongres, kde sú prezentované nové postupy a štúdie.
 • Terapeutom ponúkame internetové diskusné fórum, kde MUDr. Josef Pekárek poskytuje poradenstvo v oblasti biorezonančnej terapie.
 • Našim zákazníkom poskytujeme kompletný servis, technickú a marketingovú podporu (prospekty, letáky, plagáty v slovenskom jazyku).
 • Pacienti navštevujú terapeutov na základe odporúčania niekoho, kto biorezoanci Bicom už podstúpil.
 • Predajom prístroje naša spolupráca nekončí, ale začína.
 

 

   Na ilustráciu spätná väzba od zákazníka, ktorý sa rozhodol zakúpiť prístroj Bicom namiesto

Sensitiv Imago - recenze

:

Rozhodnutie pre Bicom

Vážený pan Rychnovský,

Myslím, že naše rozhodntutie kúpiť prístroj Bicom Optima bolo správnym rozhodnutím.

Približne 1 a pol roka som na internete hľadal pre moju prácu niečo, čo by skvalitnilo diagnostiku a liečbu mojich pacientov. Dospel som k rozhodnutiu, že by tom mohol byť prístroj na princípe biorezonancie. Dlho som na internete porovnával parametre, možnosti a ceny výrobcov, chcel som kúpiť výrobok s dobrým pomerom cena/kvalita. Kontaktoval som viacero výrobcov z Europy, dostal som cenové ponuky, ale nevedel som sa rozhodnúť čo je správne. Samozrejme že som aj dobre nerozumel jazyku zasvätencov biorezonance, mnohé pojmy používané v biorezonancii sú odlišné od medicínskej terminológie.

Na internete som našiel firmu v Českej republike predávajúcu prístroj Sensitiv Imago (pri zadávaní akýchkolvek kľúčových slov na google, týkajúcich sa biorezonancie ich pristroj bol takmer vždy umiestnený na prých miestach). Firmu som na jeseň 2011 v Prahe navštívil, kde bola prezentácia technoógie, prístroja. Spolu so mnou tam boli daľší asi 3 záujemci.

Majitel firmy (ruský doktor) deklaroval že prístroj nepredávaju každému, chcú si zákazníka overiť. V rámci prezentácie prezentoval technologiu biorezonancie, malo dojst i k prezentácii moznosti prístroja, ale prístroj nam ani nezapol a žiaden podrobnnejší prospekt, návod na použitie, ziadnu informáciu o možnostiach prístroja nám neposkytol. Prezentované diagnostické a terapeutické možnosti boli len vo verbálnej rovine, žiadna písomná informáciia, prospekt.

Keď som sa opýtal na program odvykania od fajčenia, bolo mi povedané že prístroj to dokáže ale potrebné frekvencie sú vecou skúseností a nie sú výrobcom poskytované. Z meetingu som odchádzal s tým, že som nevedel o diagnostiike a liečbe o nič viac ako predtým. Ruský doktor prezentoval prácu s prístrojom ako velmi jednoduchu a nekomplikovanú Po meetingu sme sa mali rozhodnúť ku kúpe prístroja. Rozhodoval som sa medzi strednou a najvyššou radou prístroja, t.j.10 000 Eur versus 15 000 Eur. Ich podmienka bola uhradiť polovicu ceny prístroja vopred, pretože volne prístroje v CŘ nemavaju a objednavaju ich priamo pre zakaznika.

Prístroj som si neobjednal z viaccerých dôvodov:
- nepresvedčili ma o reálnych diagnostických a tertapeutických možnostiach prístroja.
- neposkytli mi žiaden reálny písomný materiál o možnostaich prístroja ( na rozhodnutie som mal vlastne len informácie z webu)
- pri konzultácii s lekarom z Prešova (Altemeda) som sa dozvedel, že jeho skúsenosti s firmou predávajúcou Sensitiv Imago nie sú dobré, prístroj mu predali ale po predaji nie je s nimi žiadna komunikácia, žiaden support, školenie.

Na základe týchto faktov som sa rozhodol Sensitiv Imago nekúpiť.

Pri rozhodovaní o kúpe Bicom určite pomohla aj možnosť leasingu ktorú ste mi sprostredkovali.

Musim pripomenuť ešte raz, som rád že som prístroj kupil od Vás, pretože okrem kúpy prístroja potrebujem aj podporu pri práci, a ta je zatial vynikajúca.

S pozdravom MUDr. Birčák