Biorezonancia BICOM®

Metóda Bicom je špeciálny diagnostický a terapeutický postup, ktorý kombinuje poznatky tradičnej čínskej medicíny, kvantovej fyziky a nemeckej technológie.


studie ucinnosti

Nezávislé štúdie o účinnosti

Účinky terapie Bicom neopierame iba o tvrdenie, ale sú potvrdená štúdiami, ktoré sú klasifikované podľa stupnice Evidence-based Medicine.

alergie

Úspechy nielen v liečbe alergie

BICOM sa využíva najmä pri frekvenčnej analýze a odstráneniu ťažkých kovov, alergických, plesňových, parazitálnych, vírusových a bakteriálnych záťaží, ako napr. Borelióza, alebo chlamýdie, ale aj ako pomoc pri závislostiach.

MUDr

Referencie terapeutov

Stále viac lekárov začína do praxe zavádzať terapiu Bicom a prepájať ju s klasickou medicínou. Bicom umožňuje zisťovať a odstraňovať príčiny, nie iba následky.

podpora

Podpora terapeutov

Vykonávame pravidelné školenia, k dispozícii je diskusné fórum pre terapeutov. Predajom prístroje naša spolupráca nekončí, ale začína. Súčasťou nákupu prístroja je 5 individuálnych školení zdarma. Poskytujeme marketingovú podporu, reklamné materiály a doporučujeme klientov.

kombinace

Osvedčené kombinácie programov

V prístroji BICOM je viac než 1000 terapeutických programov, 400 digitálnych vzoriek substancií a 200 terapeutických kombinácií programov. Obsahuje tiež modul vhodný pre wellness a regeneračné centrá. Sú v ňom uložené 30-ročné skúsenosti.

Bicom optima

Technicky vyspelý

BICOM optima II. generácie je nástupca prístroja BICOM optima a prešiel mnohými vylepšeniami. Širší frekvenčný rozsah umožňuje odstrániť blokády na úrovni nervového systému a je možné prevádzať 4 programy súčasne. V nabídke je stolná a mobilná verzia.

NOVINKA: Bicom optima 2. generácie

Bicom optima 2.generácie

Predajom prístroja naša spolupráca nekončí, ale začína!


Šárka strachová zdravotni klaun

Liečenie príčin, nie iba príznakov

Celosvetovo viac ako 16 000 prístrojov

Úspechy v liečbe závislosti na nikotíne

Bezbolestná terapia aj diagnostika

Žiadne lieky, chémie a vedľajšie účinky